Safo o procesach logistycznych

Już po raz czwarty firma Safo organizuje Forum Menedżerów. 25–26 kwietnia w Spale spotka się ponad 50 przedstawicieli kadry menedżerskiej oraz osób zarządzających procesami logistycznymi. Tematem konferencji będzie automatyzacja procesów logistycznych w przemyśle, dystrybucji i centrach logistycznych. – Procesy magazynowe nie mogą się dzisiaj odbywać bez pomocy systemów komputerowych – podkreśla Maciej Maniecki, prezes Safo. – Sukces naszego  przedsięwzięcia wynika z konieczności dynamicznego zarządzania przez naszych klientów powierzchnią magazynową, planowaniem dostaw, maksymalnym wykorzystaniem posiadanych zasobów.

Podczas forum zostaną m.in. omówione perspektywy, trendy i prognozy rozwoju aplikacji do automatyzacji procesów logistycznych, obsługi centrów logistycznych oraz magazynów wysokiego składowania na najbliższe lata. Klienci Safo zaprezentują praktyczne zastosowania i korzyści osiągnięte z wdrożenia rozwiązań WMS w ich przedsiębiorstwach. Konsultanci  Safo przedstawią online działanie aplikacji safo.mag na przykładzie wybranych zagadnień biznesowych.

Systemy informatyczne firmy Safo cieszą się popularnością wśród operatorów logistycznych. Wysoką markę produktów Safo docenili także Urząd Komitetu Integracji Europejskiej i Business Centre Club, przyznając Safo w ostatnich dniach marca br. Medal Europejski. To wyróżnienie za system safo. mag – przeznaczony do obsługi centrów logistycznych i magazynów wysokiego składowania.

Medal Europejski jest niekomercyjnym, ogólnopolskim przedsięwzięciem, którego celem jest przybliżenie idei Unii Europejskiej w środowisku przedsiębiorców. Wyróżniane są wyroby i usługi, które spełniają standardy europejskie.