Sabreliner stawia na IFS Applications

    Firma Sabreliner, zajmująca się obsługą techniczną, naprawami i remontami (MRO) w sektorze lotnictwa, wybrała system IFS Applications.

    Sabreliner planuje wdrożenie IFS Applications w obszarze finansów, dystrybucji, produkcji, a także projektowania, remontów, sprzedaży i serwisu oraz zasobów ludzkich. Głównym zadaniem IFS Applications w tym przypadku jest konsolidacja dotychczas wykorzystywanych niezależnych systemów w jedno rozwiązanie korporacyjne. IFS Applications zapewni zarządowi dostęp na bieżąco do aktualnych informacji, wspierając procesy decyzyjne dotyczące personelu, zarządzania kapitałem obrotowym oraz planowania.

    Sabreliner to firma, świadcząca usługi w zakresie obsługi technicznej, napraw i remontów. Z tej oferty korzystają zarówno przedsiębiorstwa z sektora lotniczego, jak i jednostki Sił Zbrojnych Stanów Zjednoczonych. Sabreliner jest także producentem elementów płatowców, części zamiennych, podzespołów, a także narzędzi stosowanych w produkcji samolotów i śmigłowców. Do klientów firmy należą m.in. Airbus, BAE Systems, Boeing, Bombardier Aerospace, L-3 Communications, Lockheed Martin, Northrop Grumman i Sikorsky Aircraft.