Routery Actio-DrayTek

Firma Net-Telecom, operator Actio – nowoczesnej sieci telefonii typu VoIP – rozpoczyna ofensywę na rynku produktów do komunikowania się przez Internet. Dzięki zacieśnieniu współpracy z firmą BriNet, dystrybutorem produktów marki DrayTek, w sprzedaży pojawiły się routery DrayTek sygnowane logiem Actio.

Produkty marki DrayTek cieszą się coraz większą popularnością na polskim rynku. Oferta zawiera zarówno proste bramki jednoportowe VoIP, jak i złożone routery, wyposażone w modemy DSL, WLAN oraz dwa porty VoIP. Urządzenia Dray- Tek uznawane są za dobrą, tanią alternatywę, zwłaszcza tam, gdzie konieczna jest budowa sieci VPN czy bezpieczny, wydajny dostęp do Internetu dla niedużej liczby komputerów.

Actio-DrayTek Vigor 2100V BOX – niedrogi router VoIP do domowego użytku,

Actio-DrayTek Vigor 2100VG BOX – router zaprojektowany dla użytkowników domowych i małych biur,

Actio-DrayTek Vigor 2500V BOX – rozbudowany router z interfejsem ISDN, Actio-DrayTek Vigor 2700VG BOX – zaawansowany router ADSL pracujący w nowym standardzie ADSL2/2+.

– Spośród kilkudziesięciu routerów DrayTek Vigor zdecydowaliśmy się na wybór właśnie tych modeli ze względu na ich wysoki współczynnik

funkcjonalność/cena – mówi Arkadiusz Andrysiewicz, key account manager w BriNet.

Oprócz realizacji połączeń VoIP routery umożliwiają wykorzystywanie

tradycyjnej telefonii (POTS). Rozwiązanie będzie wygodne dla osób i firm, które nie chcą w 100% rezygnować z dotychczasowego operatora, gdyż np. chciałyby zachować swoją numerację telefoniczną.