Programy IBM Lotus Software w autoryzowanej dystrybucji

  Od 1 lipca br. IBM Software rozszerzy listę programów, które są oferowane w autoryzowanej dystrybucji. Dotyczy to produktów takich, jak: QuickR, Connections, Sametime i Sametime Unified Telephony. W związku z tym resellerzy oraz integratorzy, którzy chcą oferować te produkty, będą musieli przejść proces certyfikacji. 

  RRC Poland zdecydowało już teraz zapewnić resellerom oraz integratorom pomoc w uzyskaniu niezbędnych autoryzacji w ramach IBM Software Value Plus – programu dla autoryzowanych sprzedawców produktów tej marki. 

  – Chcemy, aby nasi partnerzy jak najszybciej  zdobyli niezbędne certyfikacje. W ten sposób już od 1 lipca będą mogli świadczyć usługi i sprzedaż oprogramowania IBM Lotus Social Software. To szansa na wyprzedzenie konkurencji w zmaganiach na tym obiecującym rynku – mówi Wioletta Pastyrczyk-Biskupska, Product Manager IBM Software w RRC Poland. 

  RRC Poland oferuje pomoc w zdobyciu certyfikatów, które pozwalają m.in. na sprzedaż licencji dla biznesowych serwisów społecznościowych, portali, grup roboczych i zunifikowanej komunikacji. Informacji na temat szczegółów współpracy udziela Piotr Ćwierk pod numerem telefonu: 501-018-409 lub za pośrednictwem maila na adres: petros@rrc.com.pl

  Oprogramowanie IBM Software – nowe autoryzacje

  IBM Lotus QuickR wspomaga pracę w zespołach. Oferuje między innymi biblioteki treści służące do współużytkowania plików używanych w codziennej pracy, a także fora dyskusyjne i blogi usprawniające komunikację grupową. Użytkownicy mogą także korzystać ze środowisk wiki, które umożliwiają wspólne tworzenie i edytowanie treści bezpośrednio w serwisie oraz konektory, które ułatwiają udostępnianie plików wprost z najczęściej używanych aplikacji biurowych. 

  IBM Lotus Connections to oprogramowanie społecznościowe zaprojektowane specjalnie z myślą o przedsiębiorstwach. Otwiera ono drogę do wykorzystania wspólnej wiedzy przedsiębiorstwa, jego partnerów i klientów. Istotą jego działania jest dynamiczne tworzenie nowych relacji między osobami, posiadanymi przez te osoby zasobami wiedzy i wykonywanymi przez nie zadaniami.

  IBM Lotus Sametime to platforma IBM, która wspomaga konwergentną pracę grupową i komunikację. Oferuje zintegrowaną korporacyjną obsługę wiadomości błyskawicznych, VoIP, rozmów wideo, konferencje i opcje integracji komunikacji dźwiękowej – w połączeniu z zabezpieczeniami niezbędnymi w zastosowaniach biznesowych.