Premiera Comarch ECOD 2.0 na targach CeBIT 2010

    Comarch po raz kolejny bierze udział w targach CeBIT organizowanych w dniach 2-5 marca 2010 w Hanowerze.  Będzie to prawdziwa ofensywa produktowa firmy. Na szczególną uwagę zasługuje Platforma Comarch ECOD, rozwiązanie do elektronicznej wymiany dokumentów. Na targach CeBIT nastąpi długo oczekiwana premiera Comarch ECOD 2.0.

    – Premiera Comarch ECOD 2.0 to ważne wydarzenie zarówno dla nas, jak i dla klientów. Zmiany względem poprzedniej wersji dotyczą głównie aplikacji webowych oraz systemu klasy SFA (Comarch ECOD Agent). W ramach  Comarch ECOD 2.0 została znacznie poprawiona wydajność Platformy.  Zastosowano  również nową technologię  BizTalk 2009, rozbudowano monitoring systemu poprawiający efektywność jego działania oraz zwiększono możliwości konfiguracyjne – mówi Marcin Warwas, wiceprezes Comarch odpowiedzialny za Sektor Usługi.

    Comarch ECOD jest partnerem kluczowych organizacji, wspierających globalne standardy, takie jak GS1 czy SA2Worldsync. W 2009 r. znalazł się w raporcie Gartnera ‘Magic Quandrant’ wśród najlepszych dostawców usług integracyjnych na świecie. Comarch ECOD może być efektywnie wykorzystywany przez firmy o różnorodnej skali działania – zarówno małe, jak również średnie i  duże przedsiębiorstwa działające w różnych branżach.

    Oprócz premiery Comarch ECOD 2.0 Sektor Usługi zaprezentuje na targach pokaz nowoczesnego zaplecza Comarch Data Center w Polsce i na świecie.