Preactor International podpisuje umowę o współpracy z firmą QAD

    Preactor International wiodąca na światowym rynku firma, zajmująca się tworzeniem oprogramowania do planowania i harmonogramowania produkcji, ogłosiła nawiązanie współpracy z firmą  QAD Inc. wiodącym dostawcą systemów zintegrowanych i usług dla przedsiębiorstw produkcyjnych.

    Rozwiązania firmy QAD dostarczają przedsiębiorstwom produkcyjnym funkcjonalność w zakresie zarządzania zasobami i operacjami. Rozwiązana Preactor APS umożliwiają przedsiębiorstwom produkcyjnym uzyskanie korzyści, które wpłyną na obniżenie poziomów stanów magazynowych i poziomów produkcji w toku, zwiększą wydajność oraz wpłyną na poprawę terminowości realizacji zamówień. Systemy Preactor są już wykorzystywane przez wiele firm posiadających rozwiązania firmy QAD. Firma Preactor International, posiada 16 letnie doświadczenie na rynku rozwiązań do planowania i harmonogramowania, jej systemy zostały zainstalowane w ponad 2 500 firm, co oznacza, że Preactor dzisiaj jest jednym z najczęściej używanych rozwiązań klasy APS.

    Mike Novels, CEO firmy Preactor International: “Mamy wielu wspólnych klientów, którzy wykorzystują nasze produkty razem z systemami QAD. Preactor jest uznanym rozwiązaniem wśród użytkowników systemów QAD i mamy nadzieję na rozwinięcie współpracy. W dzisiejszych czasach, wiele przedsiębiorstw poszukuje pomocy, aby efektywniej zarządzać dostępnymi zasobami, szczególnie wtedy, gdy niepewne są źródła popytu i podaży. Współpracując z firmą QAD, celem firmy Preactor jest dostarczenie takiego wsparcia.”