Polski oddział Business Objects

Firma Business Objects, dostawca rozwiązań Business Intelligence, otworzyła w Polsce nowy oddział pod nazwą Business Objects Polska, który będzie bezpośrednio zarządzać dystrybucją produktów i usług firmy na terenie całego kraju. Nowa jednostka przejmie pracowników firmy BOPD, którzy będą obsługiwać dotychczasowych klientów. Chociaż firma Business Objects jest obecna w Polsce od 1996 r. za pośrednictwem sieci partnerów, inwestycja w lokalną filię pozwoli silniej zaangażować się w rozwój lokalnego rynku.

Firma Business Objects ma w Polsce ponad 200 klientów. Nowy oddział umożliwi klientom i partnerom firmy dostęp do szerszej gamy usług związanych ze sprzedażą i pomocą techniczną.

– Polska jest dla firmy Business Objects bardzo ważnym rynkiem, którego znaczenie będzie w dalszym ciągu wzrastało, ponieważ średnie i duże przedsiębiorstwa w tym regionie coraz chętniej korzystają z narzędzi klasy BI – powiedział Jean-Pierre Brulard, wiceprezes na Europę Południowo-Zachodnią i Wschodnią, Bliski Wschód i Afrykę oraz General Manager na Francję w firmie Business Objects. – Nasza firma notuje dynamiczny wzrost sprzedaży na polskim rynku, w związku z czym spodziewamy się, że umocnienie pozycji w regionie przyczyni się do dalszych sukcesów.