Poli-Eco wybiera serwis SAP w 7milowym

    Poli-Eco Tworzywa Sztuczne, jeden z największych w Polsce producentów wyrobów wykończeniowych z PCV, wybrał 7milowego na dostawcę usług serwisowych SAP. Prace są realizowane od marca br.

    W ramach kontraktu 7milowy m.in. wspiera pracowników Poli-Eco w bieżącej eksploatacji systemu oraz prowadzi projekty SAP o charakterze rozwojowym. 

    „Od ponad pięciu lat Grupa BCC kompleksowo obsługuje naszą firmę w zakresie systemu SAP. Zdecydowaliśmy się na zacieśnienie współpracy ze względu na obniżenie kosztów utrzymania i rozwoju systemu. Serwis SAP w formie abonamentu jest z wielu względów atrakcyjniejszy niż współpraca na zasadzie zleceń ad hoc” – mówi Dorota Łukowska, Kierownik Biura Informatyki w Poli-Eco.

    Poli-Eco korzysta z serwisu SAP na podstawie stałej, zryczałtowanej opłaty. W ramach umowy zagwarantowane zostały warunki SLA dotyczące godzin dostępności konsultantów, czasu reakcji na zgłoszenie oraz czasu rozwiązania problemów.

    Obsługa serwisowa to kolejny etap współpracy Poli-Eco z Grupą BCC. W 2006 roku 7milowy z sukcesem zrealizował wdrożenie SPRINT – gotowego systemu SAP. Z kolei Centrum Outsourcingowe BCC zapewnia hosting i administrację systemu.