Platyna od Novella dla Compendium CE

    Compendium Centrum Edukacyjne zostało wyróżnione statusem Platynowego Partnera szkoleniowego firmy Novell. Jest to najwyższy możliwy poziom partnerstwa przyznawany przez firmę Novell dla Autoryzowanych Centrów Edukacyjnych. Na obszarze Europy Środkowej i Wschodniej dotychczas żadna firma nie uzyskała statusu platynowego partnera w zakresie edukacji Novella.

    Status Platinum potwierdza bardzo wysoką średnią ocen wystawianych przez uczestników  szkoleń (ankiety poszkoleniowe, tzw. MTM – Metrics That Matter), praktycznej realizacji dla wszystkich tematów autoryzowanych szkoleń Novella oraz aktywny wkład w promocję i rozwój edukacji IT.

    – Uzyskanie statusu Platynowego Partnera Edukacujnego wiązało się z kilkuletnią pracą Compendium nad zwiększeniem kompetencji szkoleniowych w zakresie produktów Novella, potwierdzonych certyfikatacjami uzyskanymi przez instruktorów centrum szkoleniowego. Istotną rolę w podjęciu decyzji o nadaniu wyższego statusu szkoleniowego miały również wpływ aktywności z ostatnich lat dokonane przez Compendium w zakresie promowania rozwiązań Novella oraz indywidualne podejście do klientów promowane przez pracowników centrum – powiedział Wojciech Mazurek, Dyrektor Programów Partnerskich w polskim oddziale Novella. Z firmą Novell w dziedzienie szkoleń Compendium CE współpracuje już od pięciu lat, jako jedno z 25 na świecie posiada tytuł “Linux Center for Excellence”. Obok pełnej i cały czas aktualizowanej oferty szkoleń firmy Novell realizuje szereg samodzielnie opracowanych szkoleń autorskich.