Otwarcie pierwszego w Polsce Centrum Technologicznego Ricoh Polska

    Firma Ricoh Polska uruchomiła pierwsze w Polsce centrum technologiczne przeznaczone dla klientów, partnerów oraz oddziałów Ricoh z Polski. W Technology Center Ricoh Polska będzie można zobaczyć i przetestować rozwiązania Ricoh przeznaczone zarówno na rynek poligraficzny, jaki i wielofunkcyjne systemy biurowe oraz drukarki. Specjaliści firmy Ricoh na miejscu pomogą wybrać klientom najbardziej odpowiednie rozwiązania, dopasowane do indywidualnych potrzeb. Poza urządzeniami, będzie można poznać tajniki optymalnego oprogramowania i najnowszych technologii oferowanych przez Ricoh.

     

    „Otwierając pierwsze w Polsce centrum technologiczne Ricoh wychodzimy naprzeciw rosnącym oczekiwaniom naszych obecnych i przyszłych klientów w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań drukujących” – powiedział Paweł Barski, PR & Communications Manager. 

     

    W centrum technologicznym zgromadzone zostały najnowsze urządzenia z każdego segmentu Ricoh, włącznie z Ricoh Pro C900/C900s. Centrum posłuży również jako miejsce do organizacji pokazów i szkoleń organizowanych na potrzeby firmy.