Oprogramowanie Asseco WAPRO w Cross Jeanswear

    Asseco Business Solutions (Asseco BS) zakończyło wdrożenie oprogramowania Asseco WAPRO w firmie Cross Poland, która reprezentuje jedną z najbardziej znanych międzynarodowych marek z branży odzieżowej – Cross Jeanswear Co. W planach Crossa na najbliższe miesiące jest również implementacja rozwiązania Asseco WAPRO w sklepach agencyjnych, działających na terenie całego kraju.

    Uruchomiony program Sprzedaż i magazyn WF-Mag PRESTIŻ marki Asseco WAPRO wspomaga zarządzanie w zakresie hurtowej sprzedaży w centrali i oddziałach firmy Cross Poland oraz sprzedaży detalicznej realizowanej przez sieć kilkudziesięciu sklepów własnych Cross. Praca odbywa się w trybie online z wykorzystaniem usług terminalowych. Instalacja obejmuje kilkadziesiąt stanowisk.

    – W okresie 5 tygodni wdrożyliśmy cały system dla 60 stanowisk zlokalizowanych w całej Polsce. Wdrożenie zostało przeprowadzone w imponującym tempie przy olbrzymim zaangażowaniu  zasobów ze strony Asseco BS, jak i naszego Działu IT. Wartym podkreślenia jest fakt, że nasze codzienne wątpliwości i problemy stawały się równocześnie problemami Asseco BS, i co najważniejsze – były rozwiązywane błyskawicznie. Taka postawa w branży IT nie jest regułą i właśnie dzięki temu zostały dotrzymane wszystkie terminy wynikające z wcześniej ustalonego przez obie strony harmonogramu. Planujemy rozszerzyć wdrożone oprogramowanie także o sieć naszych sklepów agencyjnych, co pozwoli nam kompleksowo zarządzać siecią sprzedaży w Polsce. Jesteśmy świadomi, że dalszy prężny rozwój naszej firmy wymaga kolejnych wdrożeń profesjonalnych narzędzi informatycznych – mówi Przemysław Madejski, IT Manager w Cross Poland.

    Cross Poland zdecydowało się także na stałą usługę serwisową Asseco BS oraz kompleksowe szkolenia pracowników z obsługi oprogramowania Asseco WAPRO WF-Mag. Ponadto Asseco BS zaopatrzyło firmę w serwery marki Dell, które od ubiegłego roku znajdują się w ofercie Asseco Business Solutions. 

    www.assecobs.pl