OKI ML6300FB-SC – inteligentna igłówka

  Kompetentny pomocnik, który sam skoryguje położenie papieru, zajmie niewiele miejsca, a przy tym szybko i efektywnie wykona wydruk.

  Drukarki igłowe OKI Printing Solutions od wielu lat cieszą się zasłużoną sławą, do tego stopnia, iż stały się synonimem niezawodności i jakości. Czy w tak idealnym rozwiązaniu jest jeszcze szansa na usprawnienie i modyfikację? Dla OKI wygoda użytkowania i łatwość obsługi są nieustającymi priorytetami i z tego powodu firma podejmuje ciągłe próby udoskonalania swoich produktów.

  OKI ML6300FB-SC jest przedstawicielem cenionej linii 24 igłowych drukarek, z których chętnie korzystają punkty obsługi klienta w bankach, biurach podróży, na dworcach czy w przychodniach lekarskich. Wykorzystywana jest do drukowania rachunków, biletów, pokwitowań, formularzy i dokumentów wieloczęściowych zarówno na papierze ciętym, jak i ciągłym. Płaskie łoże umożliwia obsługę różnorodnych nośników, także o dużej gramaturze i składających się z wielu części (1 oryginał + 5 kopii), co zwiększa efektywność i wygodę.

  Dla zwiększenia komfortu użytkowników, w swojej najnowszej drukarce igłowej, OKI wprowadziło funkcję korekcji przekrzywiania papieru. Jest to istotne udogodnienie, które nie tylko zmniejsza koszty zużycia papieru

  i czasu pracy, ale też praktycznie wyklucza konieczność ingerencji człowieka. 

   

  „Dzisiaj każda firma musi zmierzyć się z wyzwaniem bardziej ekonomicznego funkcjonowania. Zdarza się, iż nasi klienci szukają oszczędności na każdym polu swojej działalności, w tym również tak kluczowej, jak obrót dokumentacją istotną z punktu widzenia firmy i jej klienta,” powiedział Jacek Tarkiewicz, Dyrektor Marketingu OKI Printing Solutions w Polsce. „Nieustająco troszczymy się o klientów chcących korzystać z naszych igłowych rozwiązań. Również w tym sektorze szukamy możliwości udoskonalenia produktów i wsparcia naszych klientów.”

  Drukarka ML6300FB-SC została skonstruowana w celu zoptymalizowania skutecznej obsługi klienta. Szybkość druku do 450 znaków na sekundę przyspiesza realizację transakcji i zapewnia satysfakcję użytkowników. Drukarka wyróżnia się łatwością wymiany taśmy, elastycznością obsługi nośników i korektą skosu umożliwiającą zaoszczędzenie czasu. Niewielkie gabaryty czynią z niej idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie cenna jest przestrzeń.

  OKI ML6300FB-SC dostępna jest w sugerowanej cenie netto 1900 PLN.

  Istotnymi zaletami ML6300FB-SC są:

  • szybkość druku do 450 znaków/sek
  • funkcja korekty przekrzywiania papieru
  • obsługa szerokiej gamy nośników
  • niewielkie wymiary
  • wydłużona trwałość taśm, przekładająca się na mniejszą ilość przestojów i niższe koszty bieżące
  • łatwość obsługi i wymiany taśmy

  Więcej informacji na temat OKI Printing Solutions można znaleźć pod adresem: www.oki.pl