Nowy system produkcyjny w Kopland

    Firma Konica Minolta zainstalowała we wrocławskiej drukarni Kopland najnowszy system do kolorowego druku produkcyjnego bizhub PRO C6500 SMART. Kopland to znana na wrocławskim rynku firma zajmująca się szeroko rozumianą poligrafią cyfrową. Świadczy usługi druku na małych formatach oraz druku wielkoformatowego. System produkcyjny Konica Minolta został zakupiony z myślą o realizacji zleceń druku kolorowego na żądanie, przede wszystkim materiałów promocyjnych oraz wizytówek.

    – Na decyzję zakupu rozwiązania Konica Minolta miała wpływ przede wszystkim jakość wydruków i kopii – mówi Agnieszka Ceglarek, właścicielka firmy Kopland.

    Konica Minolta bizhub PRO C6500 SMART to maszyna drukująca w kolorze do 65 stron na minutę, z jakością porównywalną z drukiem w technologii offsetowej. Urządzenie drukuje na różnorodnych podłożach, w tym na papierach do druku offsetowego (offset, kreda, karton itp.) o gramaturach do 300 g/m² i formatach do 330 na 487 mm.

    Konica Minolta bizhub PRO C6500 SMART zainstalowany w firmie Kopland jest wyposażony w tacę dużej pojemności oraz uniwersalny finiszer z opcjami tworzenia broszur, składania arkuszy papieru do popularnych formatów, zszywania i dziurkowania. Maszyna zawiera kontroler Fiery IC-408, znanej na rynku poligraficznym firmy EFI. Aby zapewnić doskonałą jakość wydruków oraz komfort pracy, urządzenie (w ramach Kontraktu Obsługi Technicznej) jest objęte zdalną diagnostyką CS Remote Care, umożliwiającą serwisowi Konica Minolta natychmiastową reakcję.