Nowy dyrektor generalny Exact Software Poland

20 czerwca 2005 r. Marek Suszczyk został powołany na stanowisko dyrektora generalnego Exact Software Poland. Będzie odpowiedzialny za realizację strategii firmy w Polsce.

Marek Suszczyk, dyrektor generalny Exact Software Poland

Marek Suszczyk, lat 40, absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu – jest pracownikiem Exact Software Poland od 1992 r., czyli od momentu rozpoczęcia działalności firmy w Polsce. Brał udział w lokalizacji pierwszej wprowadzonej na polski rynek wersji systemu Exact. Odpowiadał w Exact Software Poland kolejno za Dział Wspomagania Klienta, Dział Rozwoju Produktu i Dział Sprzedaży. Przez ostatnie dwa lata jako zastępca dyrektora generalnego kierował oddziałem Exact w Poznaniu. Od czerwca 2004 r. był regionalnym dyrektorem sprzedaży Exact International B.V. na Europę Wschodnią. Odpowiadał za koordynację działań marketingowych i sprzedażowych sześciu oddziałów Exact w Europie Wschodniej (Polska, Czechy, Rosja, Rumunia, Słowacja, Węgry).

Exact Software Poland należy do holenderskiej grupy Exact Holding N.V., która istnieje od 1984 r. W 2004 r. Exact Holding zrealizował sprzedaż w wysokości ponad 212 mln euro.