Nowy dyrektor generalny ds. realizacji w Grupie Sygnity

    Zarząd Sygnity powołał Jacka Kaczyńskiego na stanowisko dyrektora generalnego ds. realizacji. W ramach pełnionej funkcji będzie opowiadał za proces wsparcia realizacji projektów informatycznych podejmowanych przez Grupę oraz monitorowanie ich przebiegu.

    Do obowiązków Jacka Kaczyńskiego będzie należał również nadzór nad przydzielaniem zasobów do realizacji poszczególnych projektów oraz nadzór nad pracą dwóch jednostek organizacyjnych Grupy Sygnity: Biura Wsparcia Realizacji i Centralnego Zespołu Kompetencyjnego.

    Jacek Kaczyński z branżą informatyczną związany jest od kilkunastu lat. W latach 1993-2002 pracował w AT&T Telfa jako programista, kierownik zespołu i kierownik projektów. W latach 2003- 2006 pełnił funkcję Dyrektora Działu Oprogramowania Lucent Technologies w Polsce. W latach 2007-2008 w Alcatel-Lucent kierował międzynarodowym zespołem programistów w Polsce, USA, Francji, Chinach i Rumunii, odpowiadając między innymi za konsolidację organizacji badawczo-rozwojowych. W okresie od września 2009 do marca 2010 kierował międzynarodowym zespołem odpowiedzialnym za wsparcie produktów aplikacyjnych.

    Jacek Kaczyński jest absolwentem Wydziału Matematyki, Fizyki i Chemii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jest żonaty i ma syna. Interesuje się komputerowym przetwarzaniem dźwięków, żeglarstwem i podróżami.