Nowe skanery z serii LS3500 Motoroli

     Motorola przedstawiła dwa nowe wytrzymałe skanery bezprzewodowe – LS3578- ER i LS3578-FZ. Skanery z serii LS3500, przeznaczone do użytku na poziomie magazynu, w dystrybucji i produkcji, wyposażone zostały w rozwiązania zapewniające niezawodne działanie w ekstremalnych warunkach. Nowe urządzenia oferują dużą wydajność pracy przy takich zadaniach jak: nadawanie i odbiór przesyłek, zarządzanie zapasami magazynowymi, śledzenie środków trwałych oraz praca z wykorzystaniem wózków widłowych.

    W skanerze LS3578-FZ zastosowano technologię „logiki rozmytej”, bazującej na zaawansowanych algorytmach skanowania. Rozwiązanie umożliwia precyzyjne, szybkie odczytywanie zużytych, zniszczonych, brudnych i niewyraźnie wydrukowanych kodów kreskowych, często spotykanych w magazynach i halach produkcyjnych. Skaner LS3578-ER potrafi odczytywać kody kreskowe z odległości od 10 cm do niemal 14 m.

    Nowe skanery mają certyfikat szczelności IP65, gwarantujący wysoki stopień ochrony przed wilgocią i kurzem. Urządzenia wytrzymują również wielokrotne upadki z wysokości 2 m na twarde podłoże.

    Zarówno model LS3578-ER, jak i LS3578-FZ wykorzystują technologię Bluetooth, która ułatwia ich integrację z innym urządzeniami zgodnymi z tym standardem – np. montowanymi w pojazdach komputerami mobilnymi Motorola VC5090. Skanery serii LS3500 działają w technologii Remote Scanner Management (zdalne zarządzanie skanerem), umożliwiającej administratorom obiektu natychmiastowe lokalizowanie skanerów i jednoczesne wysyłanie wielu aktualizacji oprogramowania z jednego, centralnego ośrodka. Dzięki temu zarządzanie urządzeniami pochłania mniej czasu i pieniędzy.

    www.motorola.pl