Nowe osoby w Software AG Polska

    Do polskiego zespołu firmy Software AG dołączyli kolejni specjaliści. Andrzej Grabowski objął stanowisko Dyrektora Regionalnego ds. Wsparcia Sprzedaży na Europę Wschodnią, a Piotr Wolski – Dyrektora Sprzedaży ds. Sektora Finansowego.

    Andrzej Grabowski w Software AG odpowiada za wsparcie działań sprzedażowych firmy w Polsce i krajach Europy Wschodniej. Wcześniej, przez 16 lat pracował w HP Polska, gdzie zajmował się rozwojem biznesu w obszarach serwerów aplikacyjnych Java J2EE Bluestone oraz EAI i monitorów transakcyjnych. Następnie, w dziale OpenCall Business połączonych firm HP i Copmaq odpowiadał za współpracę sektorem telekomunikacyjnym na terenie Polski oraz Europy Wschodniej. Andrzej Grabowski jest absolwentem Wydziału Elektroniki Instytutu Informatyki Politechniki Warszawskiej.

    Piotr Wolski w Software AG odpowiada za tworzenie strategii sprzedaży rozwiązań firmy dla sektora finansowego oraz współpracę z klientami z tego obszaru. Wcześniej pracował w EMC Computer Systems Polska, gdzie pełnił funkcję Dyrektora Sprzedaży Usług Profesjonalnych. Z branżą informatyczną jest związany od ponad 12 lat. Ukończył Wydział Elektroniki Politechniki Warszawskiej oraz program MBA Szkoły Głównej Handlowej i Uniwersytetu w Quebec.