Nowa generacja Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) dla przemysłu jest już dostępna

Nowe aktualizacje o rozszerzonej funkcjonalności, bogatszym interfejsie użytkownika oraz zwiększonym wsparciu dla działalności w skali globalnej.

Infor, jeden z czołowych dostawców aplikacji biznesowych specjalizowanych dla poszczególnych branż, działających m.in. w chmurze, poinformował o dostępności uaktualnionej wersji oprogramowania Infor CloudSuite Industrial (SyteLine). Platforma Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) to zaawansowane, elastyczne rozwiązanie, które zapewnia firmom funkcjonalność potrzebną do utrzymania konkurencyjności w dzisiejszym złożonym, globalnym środowisku biznesowym. Dzięki Infor CloudSuite Industrial przedsiębiorstwa produkcyjne i dystrybucyjne otrzymują oprogramowanie spełniające ich specyficzne potrzeby biznesowe, w których szczególną odgrywa informacja dostosowana do roli pracownika, preferencje użytkownika, znajomość narzędzia, intuicyjna nawigacja i dostosowanie do danej branży. Aplikacje Infor zawierają wyspecjalizowane narzędzia pomagające firmom pracować bardziej wydajnie i stawać się liderem w swojej branży, począwszy od poziomu małego producenta do przedsiębiorstwa sprzedającego pod własną marką, jak i posługującego się złożonymi modelami biznesowymi MTO (Make to Order) i ETO (Engineer to Order).

Kolejna generacja Infor CloudSuite Industrial (SyteLine), wersja 9.01, zapewnia dostęp do nowych funkcji wspomagających zarządzanie finansami i zasobami ludzkimi, usprawniających prowadzenie operacji biznesowych na całym świecie z użyciem różnych walut klientów i dostawców, zaawansowanych funkcji „Pick, Pack, and Ship” oraz udoskonalonych specjalistycznych funkcji dla przemysłu. Rozwiązanie to zawiera również najnowsze innowacje technologiczne firmy Infor: Platformę Xi, w tym Infor ION, Infor Ming.le®, Infor BI, Infor Document Management (IDM) oraz najnowszą wersję Infor Mongoose. Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) wersja 9.01 oferuje nowym i dotychczasowym klientom bardziej intuicyjne korzystanie z oprogramowania w połączeniu z personalizacją aplikacji i możliwością rozszerzenia tego oprogramowania za pomocą elastycznych form projektowych, kontekstowych raportów business intelligence oraz innych rozwiązań. Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) może być wdrażany zarówno lokalnie jak i w chmurze.

Najnowsza wersja platformy Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) oferuje zwiększoną wydajność produkcyjną – od lepszego raportowania i śledzenia wykorzystania maszyn do bardziej zaawansowanego projektowania procesów z wykorzystaniem wykresu Gantta zapewniających lepsze planowanie i szeregowanie zadań na poziomie zaawansowanym wraz z szybkim dostępem do harmonogramów i możliwością ich zatwierdzania za pomocą funkcji „przeciągnij” i „upuść”. Ponadto przygotowano nowe strony główne platformy Infor Ming.le dla działu zakupów, kontrolingu, obsługi klienta, zarządu, kontroli magazynów, planowania produkcji, kierowników projektów oraz sprzedawców. Każda z tych stron głównych dedykowana jest dla konkretnych ról pełnionych przez pracowników i składa się z unikalnych widgetów dostosowanych do indywidualnych potrzeb i pełnionych funkcji. Użytkownicy mogą dodatkowo personalizować lub tworzyć własne strony główne. Widgety umożliwiają również dostęp do wyszukiwania konkretnych informacji dostępnych w aplikacji Infor CloudSuite Industrial potrzebnych przy podejmowaniu konkretnych decyzji.

Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) posiada także więcej opcji służących do zarządzania globalną działalnością produkcyjną. Oprócz funkcji wielowalutowości, która była dostępna już wcześniej, użytkownicy mogą teraz definiować różne waluty dla poszczególnych klientów i dostawców dostosowując je do bardziej złożonych wymagań dotyczących transakcji walutowych i możliwości składania zamówień w innej walucie niż domyślna waluta danego klienta. Na koniec warto dodać, że użytkownicy będą korzystać z lepszego raportowania transakcji rzeczowych (material transactions) oraz będą mogli filtrować transakcje wpisane do księgi głównej i innych raportów na podstawie unikalnego numeru dokumentu. 

Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) stworzono w oparciu o Infor CloudSuite dostępne na Amazon Web Services (AWS), łącząc doskonałe oprogramowanie z bogatą funkcjonalnością przeznaczoną dla przemysłu. Dzięki elastycznemu modelowi dostarczania oprogramowania poprzez subskrypcję klienci mogą obniżyć wydatki na IT, nie pomniejszając przy tym korzyści związanych z wglądem w pełny globalny łańcuch dostaw, uzyskując przejrzysty obraz całego systemu dostępny dla wszystkich kluczowych decydentów – od dostawców aż do odbiorców.

„Producenci potrzebują rozwiązań, które uproszczą złożony łańcuchów dostaw i pomogą im dostarczać na rynek produkty szybciej, za każdym razem na czas realizując zobowiązania wobec klientów” – powiedział Mark Humphlett, Sr. Director Industry i Solution Strategy w firmie Infor. „Korzystając z oprogramowania Infor organizacje mogą personalizować i rozszerzać swój system ERP spełniając indywidualne wymagania i łatwo radząc sobie z codziennymi wyzwaniami stwarzanymi przez pracowników, infrastrukturę sprzętową i dostawców dzięki implementacji w tym rozwiązaniu najlepszych praktyk wytwarzania oraz przepływu procesów”.

Aby uzyskać więcej informacji wejdź na stronę.

Źródło: Infor