Microsoft Dynamics AX w Nikel

    Firma 7milowy rozpoczęła wdrożenie rozwiązania Microsoft Dynamics AX w Przedsiębiorstwie Techniczno-Budowlanym Nickel. W czerwcu br. firma rozszerzyła dotychczasową ofertę, obejmującą wdrożenia systemu SAP dla sektora firm średniej wielkości, o rozwiązanie Microsoft Dynamics AX. Obecnie rozpoczyna się realizacja pierwszego wdrożenia w znanym na poznańskim rynku przedsiębiorstwie budowlanym PTB Nickel sp. z o.o. W przyszłości wdrożeniem objęte mają zostać pozostałe spółki Grupy Nickel, w tym m.in. Nickel Development sp. z o.o.

    Wdrożenie w firmie Nickel obejmie takie obszary, jak: finanse i kontroling, zakupy i logistyka, kadry i płace, produkcja stolarki aluminiowej oraz kontrola projektów budowlanych. Uruchomienie systemu przewidziane jest na początek 2008 roku.

    – Celem naszej współpracy jest zapewnienie spółce Nickel optymalnego wykorzystania zasobów całego przedsiębiorstwa – mówi Krzysztof Justynowicz, dyrektor ds. handlowych i marketingu w firmie 7milowy. – Zastosowanie najnowszych narzędzi informatycznych zawartych w systemie uprości zarządzanie firmą i zapewni jej solidne podstawy do dalszego rozwoju.