Maxflow od BCC

    W ramach współpracy z niemiecką firmą Beck IT, BCC został dystrybutorem i partnerem wdrożeniowym maxflow – rozwiązania rozszerzającego standardową funkcjonalność SAP w zakresie zarządzania finansami i zakupami. Dzięki maxflow firmy mają uzyskać korzyści finansowe i organizacyjne, systematyzując procesy weryfikacji i akceptacji faktur zakupowych oraz obsługę płatności dla dostawców.

    – Nową ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, korzystających z SAP w zakresie finansów i gospodarki materiałowej. Największe korzyści z wdrożenia maxflow odniosą firmy kooperujące z dużą liczbą dostawców i otrzymujące dużą liczbę faktur kosztowych, a także organizacje o złożonym systemie akceptacji płatności. Myślę tu zwłaszcza o grupach kapitałowych i firmach wielozakładowych, które są zainteresowane centralizacją polityki zakupowej i wprowadzeniem efektywnej strategii zarządzania relacjami z dostawcami – mówi Krzysztof Siwiec, menedżer ds. rozwoju biznesu BCC w obszarze Finanse, analizy, planowanie.

    Oprogramowanie maxflow jest aplikacją komplementarną do systemu SAP, przygotowaną przez Beck IT GmbH. Pozwala w systemie SAP odwzorować odpowiedzialność poszczególnych osób i stanowisk w procesie weryfikacji, akceptacji i regulowania faktur zakupowych, tak by proces ten był optymalny z punktu widzenia przedsiębiorstwa. Jednocześnie, umożliwia wdrożenie i stosowanie konsekwentnej strategii zwalniania płatności, udostępniając decydentom kompletne dane o aktualnych zobowiązaniach wobec dostawców.

    Z maxflow korzysta ponad 150 firm i instytucji, w tym m.in. Ferrero, Coca Cola, Honda. Jako partner Beck IT, BCC dostarcza licencje na oprogramowanie maxflow, usługi wdrożeniowe i szkolenia.