Logica Poland Gazelą Biznesu 2009

    Logica Poland otrzymała tytuł Gazeli Biznesu 2009 przyznawany przez Puls Biznesu. Do tego elitarnego grona zaliczane są najbardziej dynamicznie rozwijające się firmy, na postawie badań przeprowadzonych przez Coface Intercredit Poland – wywiadownię, posiadającą największą w Polsce bazę informacji o podmiotach gospodarczych. .

    Logica Poland w ciągu ostatnich 3 lat, odnotowywała systematyczny przyrost sprzedaży. Dodatkowo, dzięki przeprowadzonej restrukturyzacji firmy i nowym inwestycjom, w firmie obniżono koszty i ulepszono proces obsługi klienta.

    Logica Poland jest częścią międzynarodowej grupy Logica, dostarczającej innowacyjne rozwiązania biznesowe oparte o najnowsze, światowe standardy technologiczne (m.in. usługi konsultingowe, integracje systemowe, outsourcing). Logica ma ponad 3300 ekspertów SAP na całym świecie i należy do nielicznej grupy Globalnych Partnerów SAP. W Polsce, firma działa przede wszystkim w sektorze przedsiębiorstw utility, oferując zintegrowane systemy informatyczne do kompleksowego zarządzania firmami komunalnymi.

    Więcej informacji na stronie: www.logica-pl.com