LeftHand w nowej wersji

    LeftHand Sp. z o.o. udostępniła najnowsze systemy wspomagające i poprawiające zarządzanie podmiotami z sektora MSP oraz NGO.

    Najnowsze wersje systemów LeftHand: Pełna Księgowość, Mała Firma, Sprzedaż i Magazyn oraz Fundacja i Stowarzyszenie zostały rozbudowane o szereg przydatnych funkcji i udogodnień poprawiających i podnoszących możliwości efektywnego wykorzystania aplikacji do wsparcia codziennych procesów takich jak: finanse, sprzedaż , marketing, środki trwałe, analizy i raporty. Teraz dzięki nowym funkcjom: słownik tłumaczeń wydruków na j. angielski, seryjne noty odsetkowe, elastyczna maska obrotów i sald, raport cennik towarów magazynowych, zestaw raportów analitycznych w modułach paragonów i faktur oraz wiele innych, sprawia, że oprogramowanie staje się bardo elastyczne i łatwe w dostosowaniu do indywidualnych potrzeb.

    Aplikacje LeftHand to zintegrowane systemy o budowie modułowej z możliwością przyznawania użytkownikom indywidualnych ról i uprawnień. Jako jedne z nielicznych działają sprawnie zarówno na systemach Linux i Windows. Dzięki możliwości pracy w sieci Lan jak i Internet doskonale nadają się do pracy w środowiskach rozproszonych.

    Przez ostatnie lata obserwujemy coraz większe zainteresowanie aplikacjami działającymi pod systemami operacyjnymi Linux. Jest to związane z dużą oszczędnością kosztów, z coraz większą popularyzacją systemów Open Source oraz z bardzo szybkim rozwojem aplikacji, które nie ustępują już ani funkcjonalnością ani intuicyjnością produktom z serii Windows – Powiedział Piotr Luszka, kierownik działu Marketingu LeftHand Sp. z o.o.

    Oprogramowanie oparte zostało na serwerze baz danych Firebird pozwalające na bezpieczny rozwój systemu wraz z rosnącymi potrzebami firm. Co więcej zastosowanie baz Firebird pozwala na łatwość integracji systemu z innymi aplikacjami oraz znacząco redukuje koszty utrzymania serwerów co jest niezwykle ważne w dzisiejszym modelu prowadzenia przedsiębiorstw.