HTC przejęła One & Co

    HTC Corporation przejęła biuro projektowania i stylizacji One & Company Design, Inc. (One & Co) z siedzibą w San Francisco. One & Co, firma wielokrotnie nagradzana za zaprojektowanie wielu znanych, stylowych marek produktów, zachowa nazwę i będzie świadczyć usługi dla obecnych klientów, łącząc siły z HTC, aby stworzyć tandem w dziedzinie globalnego wzornictwa urządzeń mobilnych. HTC i One & Co rozpoczęły współpracę w 2006 r. przy projektowaniu popularnego smartphonu HTC Touch Diamond.

    – Wzornictwo jest jednym z kluczy, które determinują powodzenie lub porażkę produktu powiedział Horace Luke, szef działu innowacji w firmie HTC Corporation.

    – One & Co wniesie do współpracy z HTC własne podejście do projektowania oparte na znajomości światowych trendów i potrzeb użytkowników – powiedział Scott Croyle, partner w One & Co.

    One & Co ma bogate doświadczenia w różnych branżach – od obuwia przez snowboarding, narciarstwo, meble, opakowania, AGD, zegarki i inne. Firma zyskała uznanie branży wzorniczej i handlowej, zdobywając liczne nagrody BusinessWeek/IDSA IDEA, nagrodę Good Design Award, CES Innovation oraz wyróżnienia ID Magazine.