Forum Autodesk 2012 – Wyznaczaj Kierunki

29 października w Warszawie odbędzie się ogólnopolskie Forum Autodesk 2012 – Wyznaczaj Kierunki. Impreza zgromadzi wszystkich zainteresowanych rozwiązaniami Autodesk – architektów, konstruktorów, inżynierów, projektantów związanych z różnymi sektorami przemysłu, a także grafików i twórców animacji.

Program forum obejmuje ponad 40 sesji dotyczących cyfrowego prototypowania, modelowania informacji o budynku, zarządzania cyklem życia produktów oraz rozwiązań dla mediów i rozrywki. Liczne prezentacje i pokazy „na żywo” będą prowadzone przez specjalistów Autodesk, partnerów oraz klientów firmy. Uczestnicy spotkania będą mogli podzielić się własnymi doświadczeniami, przeprowadzić indywidualne rozmowy i konsultacje z ekspertami.

W tym roku Autodesk obchodzi 30 rocznicę istnienia. W związku z tym Forum Autodesk 2012 będzie okazją zarówno do podsumowań, jak i spojrzenia w przyszłość oraz wyznaczenia dalszych kierunków.

Autodesk od lat kreuje trendy – w ostatnich latach BIM w architekturze oraz cyfrowe prototypowanie w przemyśle. Firma systematycznie udoskonala swoje rozwiązania, aby wspierać klientów w obliczu zmieniających się potrzeb rynku oraz w urzeczywistnianiu ich innowacyjnych koncepcji. W tym roku najnowsze propozycje obejmują usługi związane z przetwarzaniem w chmurze (cloud computing) oraz aplikacje na urządzenia mobilne.

– Tematem przewodnim Forum Autodesk 2012 będzie wyznaczanie kierunków. Autodesk realizuje tę strategię od 30 lat, dostarczając klientom zaawansowane, innowacyjne rozwiązania. Jestem przekonany, że tegoroczne spotkanie dla użytkowników naszych rozwiązań będzie wartościową platformą wymiany doświadczeń oraz źródłem wiedzy, jak osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty na każdym etapie procesu powstawania projektu – powiedział Wojciech Jędrzejczak, dyrektor zarządzający Autodesk w Polsce.

W Forum Autodesk 2012 weźmie udział kilkuset użytkowników rozwiązań Autodesk – pracowników polskich przedsiębiorstw produkcyjnych i biur architektonicznych, ekspertów z branży, gości zagranicznych, przedstawicieli środowisk naukowych oraz mediów. Spotkanie odbędzie się w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Szczegółowe informacje oraz możliwość rejestracji na www.forumautodesk2012.pl