Firma SKRAW-MET wybrała Infor, aby zarządzać rosnącą liczbą zamówień

Infor, jeden z czołowych dostawców aplikacji biznesowych specjalizowanych dla poszczególnych branż, działających m.in. w chmurze, poinformował, że specjalizująca się w produkcji siłowników hydraulicznych polska firma SKRAW-MET podjęła decyzję o wdrożeniu oprogramowania Infor CloudSuite Industrial. Pozwoli to przedsiębiorstwu na rozwój i usprawnienie procesów produkcyjnych. Wdrożenie przeprowadza BPX S.A. – partner Infor specjalizując się w doskonaleniu procesów zarządzania z wykorzystaniem systemów informatycznych klasy ERP i Business Intelligence.

„Zdecydowaliśmy się na Infor CloudSuite Industrial po szczegółowym rozpoznaniu rozwiązań ERP dostępnych na rynku” – mówi Krzysztof Janowicz, Dyrektor Operacyjny, SKRAW-MET. „Nasza firma rozwija się, a procesy w niej zachodzące stają się coraz bardziej złożone. Aby sprostać rosnącej liczbie zamówień, konieczne było uzyskanie większej kontroli nad operacjami i produkcją” – dodaje Adam Górka, Kierownik Logistyki, SKRAW-MET. 

Dzięki Infor CloudSuite Industrial pracownicy uzyskują wgląd w czasie rzeczywistym w status zaawansowania produkcji. Dodatkową zaletą jest także możliwość dokładnego określenia czasu jej zakończenia. Pomaga to w komunikacji z klientami, którzy chcą mieć pewność, że otrzymają swoje produkty na czas. Ułatwia to także optymalizację produkcji – zakład może wykorzystać w stu procentach swoje możliwości wytwórcze, zwiększając przy tym wydajność. Optymalizacja produkcji pozwoli firmie SKRAW-MET zdobyć przewagę konkurencyjną.

„Dzięki Infor CloudSuite Industrial łatwiej będzie nam identyfikować wąskie gardła produkcji i lepiej zarządzać zwiększającymi się mocami produkcyjnymi” – mówi Jarosław Bielecki, Główny Konstruktor, SKRAW-MET. – „Istotna jest także możliwość rozbudowy go np. o Infor Factory Track – Shop Floor, modułu służącego do obsługi raportowania produkcji”. 

Mniejsze obciążenie pracą oraz udoskonalony obieg dokumentów to kolejne z korzyści, których przedsiębiorstwo spodziewa się dzięki wdrożeniu rozwiązania Infor. SKRAW-MET rozważa w dalszej kolejności także wdrożenie terminali dotykowych do mobilnej obsługi magazynu z wykorzystaniem Infor Factory Track -Warehouse Mobility.

„SKRAW-MET to kolejne polskie przedsiębiorstwo z obszaru produkcji przemysłowej, które stawia na nowoczesne rozwiązania Infor z wbudowanymi modułami branżowymi pozwalającymi zwiększyć kompetencje w zakresie obsługi klientów i konkurencyjności. Infor CloudSuite Industrial umożliwia firmie szybki start produkcyjny bez ryzykownych i kosztownych modyfikacji” – mówi Mariusz Siwek, Channel Director CEE North, Infor. – „Infor CloudSuite Industrial to kompleksowe oprogramowanie do zarządzania przedsiębiorstwem. Rozwiązanie jest intuicyjne i dobrze zintegrowane z Microsoft Office, Excel, Outlook i Project. Dla potrzeb przedsiębiorstwa, które stawia na wzrost przy sprawnej administracji, jak w przypadku SKRAW-MET, to trafny wybór” – podsumowuje Mariusz Siwek.

Źródło: SKRAW-MET