Europa Systems stawia na Przemysł 4.0 – spółka wprowadza do oferty ES Qview i inwestuje w software house EDOCS SYSTEMS

Europa Systems wdraża w swoich rozwiązaniach intralogistycznych ES Qview - innowacyjną platformę dla Przemysłu 4.0

Polski integrator i producent systemów automatyki magazynowo – przemysłowej podpisał strategiczne partnerstwo z EDOCS SYSTEMS w zakresie rozwiązań IT. Celem partnerstwa jest dostarczenie klientom firmy Europa Systems innowacyjnych rozwiązań dla Przemysłu 4.0, obejmujących obszary: mechaniki, informatyki, robotyki i automatyki przemysłowej w ramach jednej oferty biznesowej. Prezesem Zarządu dwóch spółek jest Marcin Tomkiewicz.

Europa Systems inwestując w EDOCS SYSTEMS wdraża w oferowanych rozwiązaniach innowacyjną platformę ES Qview.

Platforma jest wyposażona w Visual Mobile Management – intuicyjny, oparty na doświadczeniach użytkownika system raportowania danych oraz informacji zarządczych.  Dzięki tej aplikacji webowej dostosowanej do urządzeń mobilnych, możliwe jest wsparcie zarządzania firmą z każdego miejsca na świecie. ES Qview zapewnia zbieranie i monitoring danych w czasie rzeczywistym, wspierając optymalizację procesów wszystkich systemów intralogistycznych w fabrykach i magazynach, zlokalizowanych w różnych punktach geograficznych. Dostępne funkcjonalności platformy to również: analizy i statystyki – automatyczne obliczenia, hierarchiczna wizualizacja, dostęp do danych online oraz alerty w formie SMS lub powiadomienia na skrzynki mailowe.

„W dzisiejszych czasach szybki dostęp do danych pomaga efektywniej zarządzać biznesem. Dzięki połączeniu sił oraz know-how Europa Systems i EDOCS SYSTEMS, ściślej dopasujemy potencjał technologiczny naszych rozwiązań w zakresie kompleksowych projektów intralogistycznych, aby jeszcze lepiej spełniać wymagania klientów w obszarze automatyzacji procesów produkcyjnych i magazynowych” – wyjaśnia Marcin Tomkiewicz – prezes Zarządu Europa Systems oraz EDOCS SYSTEMS – o zadaniach i celach partnerstwa.
Europa Systems już od kwietnia b.r. oferować będzie ES Qview jako wartość dodaną do swoich rozwiązań. „Be connected” to główny atrybut platformy, którą Klienci będą mogli przetestować na żywo w Showroomie zlokalizowanym w  centrali spółki – w Żabowie ( 40 km od Szczecina).


Europa Systems