Epicor: Business Inspired dla polskiego przemysłu

Firma Epicor rozpoczęła kampanię pod hasłem Business Inspired skierowaną do polskiego przemysłu. Celem projektu jest dzielenie się z przedsiębiorcami praktyczną wiedzą o systemach ERP oraz inspirowanie ich do wdrażania nowoczesnych rozwiązań IT.

Kluczowym elementem kampanii jest witryna internetowa dedykowana branży produkcyjnej i dystrybucyjnej. Pod adresem poland.businessinspired.com użytkownicy mogą zapoznać się z przygotowanymi specjalnie dla nich materiałami o systemach do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa (ERP). Strona stanowi bazę wiedzy na temat rozwiązań i trendów na rynku informatycznym dla całego środowiska biznesowego.

Za pomocą dostępnych materiałów polscy przedsiębiorcy będą mogli prześledzić i przekonać się, jak systemy informatyczne są w stanie zwiększyć efektywność i wydajność ich przedsiębiorstw, dowiedzieć się, jakie funkcje są kluczowe dla ERP, aby wdrożenie było skuteczne oraz sprawdzić, jak system działa w innych firmach.

Użytkownicy mogą także pobierać prezentacje na temat rozwiązań ERP dla poszczególnych branż oraz korzystać z materiałów poradnikowych zamieszczonych w Centrum Wyboru ERP. Na stronie znajdują się także opinie ekspertów z polskiego biura firmy Epicor, dostępne w zakładce blog – zobacz ostatni komentarz Piotra Krzysztoporskiego, dyrektora ds. konsultingu, do badań BSA (Business Software Alliance) dotyczących technologii cloud computing.

Więcej szczegółów: poland.businessinspired.com