CompFort Meridian partnerem Entuity

    CompFort Meridian Polska podpisał umowę partnerską z firmą Entuity stając się członkiem Entuity Channel Partner Network (ECPnet).

    Entuity jest dostawcą rozwiązań do zarządzania sieciami komputerowymi i nagradzanego na całym świecie oprogramowania Eye of the Storm (EYE). Pozwala ono menadżerom IT na szybką redukcję kosztów i zapewnienie takiego poziomu usług, jakiego oczekują użytkownicy.  EYE automatycznie i nieustannie eksploruje sieć i gromadzi szczegółowe dane, by przedstawić analizy zapewniające kontrolę i przewidywalność wydajności sieci.

    Firmy mogą maksymalizować zwrot z dotychczasowych inwestycji w IT i jednocześnie wykorzystywać zalety dzisiejszych aplikacji, środowisk wirtualnych, inicjatyw Green IT – pod jednym wszak warunkiem, że podstawowy dla tego wszystkiego zasób, jakim jest sama sieć, działa optymalnie.

    Peter Licursi, wiceprezes ds. sprzedaży Entuity powiedział: – Nasza współpraca z CompFort Meridian wspomoże zróżnicowane potrzeby tych firm w Polsce, które są zależne od informatyki. Włączenie pakietu Eye of the Storm do oferty w zakresie Zarządzania Usługami Biznesowymi pozwoli klientom na znaczne przyspieszenie rozwiązywania problemów i zwiększenie ogólnej wydajności dzięki szczegółowym danym o infrastrukturze IT. Mamy nadzieję na długą współpracę z CompFort Meridian. Razem będziemy zwiększać konkurencyjność naszych klientów.