Cisco FORUM już niedługo

  W dniach 24 – 26 marca 2010 roku w Hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem odbędzie się dwunasta edycja konferencji Cisco Forum. Konferencja jest poświęcona zagadnieniom technicznym związanym z sieciami i infrastrukturą teleinformatyczną. Firma Cisco przedstawia 10 podstawowych powodów dla których warto uczestniczyć w Cisco Forum:

  1. Kluczowe kierunki rozwoju technologii informatycznych: Cisco Forum to okazja do poszerzania wiedzy dla osób zajmujących się na co dzień teleinformatyką. Program obejmuje interesujące fora dyskusyjne ze szczegółowymi demonstracjami technicznymi. W tym roku położymy nacisk na wirtualizację, oszczędność energii i przyjazność dla środowiska architektur budowanych.
  2. Zobacz demonstracje na żywo: obejrzyj unikalne rozwiązanie IPICS, a także elementy architektur IP NGN

   i Cisco Data Center, a także skorzystaj z WebEx — w pełni zintegrowanego rozwiązania do organizowania spotkań internetowych.

  3. Kontakty biznesowe: Poznaj ponad 600 osób podejmujących decyzje w Twojej branży. Cisco Forum to doskonała okazja do spotkania się z inżynierami opracowującymi rozwiązania Cisco, do poznania specyficznych wyzwań stojących przed firmą oraz zapoznania się z możliwymi rozwiązaniami napotykanych problemów.
  4. Wiedza: Cisco Forum jest imprezą zorganizowaną i przygotowaną w całości przez inżynierów dla inżynierów. Uczestnicy będą mogli rozwijać swoją wiedzę i umiejętności poprzez szczegółowe seminaria techniczne, interaktywne sesje tematyczne, pokazy i szkolenia praktyczne. Cisco Forum 2010 to ponad 65 sesji poświęconych nowatorskim technologiom obejmującym rozwiązania i architekturę firmy.
  5. Szkolenia: wykorzystaj tę okazję, aby poszerzyć swoje perspektywy zawodowe i uzyskać dodatkową wiedzę na temat certyfikatów z rodziny CCxx – od CCNA po CCIE, włącznie z dedykowaną sesją jednego

   z najwybitniejszych zawodowych trenerów przygotowujących do zdania praktycznego egzaminu CCIE – Narbika Kochariansa. Cisco Forum 2010 to nie jedna konferencja, lecz osiem wyjątkowych, równoległych programów trwających trzy dni i dostosowanych do różnych potrzeb technologicznych uczestników.

  6. Okazja do spotkań, rozmów i współpracy: specjaliści z dziedziny IT, sieci i komunikacji będą mieli okazję do spotkań, rozmów, nauki i współpracy oraz dzielenia się przykładami wdrożeń najciekawszych innowacji technologicznych dostępnych obecnie na rynku.
  7. Wspomaganie wzrostu biznesowego: prezentacje prowadzone przez ekspertów, interaktywne sesje tematyczne i analizy przykładów wdrożeń pokażą uczestnikom, jak mogą w obecnej sytuacji gospodarczej zwiększyć swoje zyski i jednocześnie zachować przewagę nad konkurencją. Uczestnicy poznają również obecne i przyszłe trendy, których znajomość będzie w najbliższym czasie niezbędna do podejmowania trafnych decyzji biznesowych.
  8. Renomowani eksperci: Cisco Forum to najlepsza okazja na spotkanie ekspertów w dziedzinie teleinformatyki, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania uczestników związane z technologią (sesja Q&A). Goście będą również mogli poznać rozwiązania specyficznych problemów technicznych oraz otrzymać szczegółowe porady na wysokim poziomie.
  9. Prestiż: Cisco Forum to jedna z najstarszych i największych konferencji informatycznych organizowanych

   w Polsce. W 2010 roku spotkamy się już po raz dwunasty.

  10. Rozrywka: Konkurs na Giewoncie, Olimpiada CisCup czy czwartkowy koncert to elementy naszego programu, które już na stałe wpisały się w agendę konferencji Cisco Forum.

  Szczegóły znajdą Państwo na stronie www.ciscoforum.pl