CEE Manufacturing Excellence Awards 2013

Niezwykle oczekiwana pierwsza ceremonia rozdania nagród CEE Manufacturing Excellence Awards 2013 dla sektora przemysłowego Europy Środkowo-Wschodniej odbyła się 24 października w Hotelu Marriott w Warszawie. Wydarzenie zebrało w jednym miejscu wielu liderów z kluczowego dla przemysłu regionu w celu uczestniczenia w networkingu, gali i ceremonii wręczenia nagród.

Wydarzenie trwające cały dzień otworzyła o 9 rano konferencja Manufacturing Strategy Summit, zrzeszająca ekspertów z szeroko pojętych dziedzin sektora przemysłowego. Paneliści konferencji, wśród których znaleźli się przedstawicieli firm General Motors, 3M, Hays, Toyota, Fanuc, Siemens, ASTOR i wielu innych debatowali o ważnych kwestiach z zakresu automatyki, zatrudnienia i rekrutacji, Lean Manufacturing oraz oprogramowania PLM dla projektowania i produkcji. Konferencję zamknął o 16:30 Javier Ruiz, Manager Zakładu GM Opel w Gliwicach, podsumowując, jak restrukturyzacja w GM zmieniła firmę w rentowny zakład produkcyjny w ciągu 5 lat.

Wydarzenie zgromadziło ponad 200 profesjonalistów z sektora przemysłowego, włączając kierowników firm produkcyjnych i dostawców dla przemysłu.

Laureaci Manufacturing Excellence Awards 2013

DOSTAWCY PRZEMYSŁOWI

 

Kategorie

Zwycięzcy

Logistics Supplier

MERRID CONTROLS

Factory Maintenance Supplier

SKF Polska S.A.

Professional Service Provider

Hays Recruitment Worldwide

Robotics/Automation

ASTOR

Enterprise/Industrial Software

QlikTech

FABRYKI

 

Maintenance/Facilities Management/Industrial Safety

ABB

Sustainability and Environment

Nexteer Automotive

Business and Science 

General Motors Manufacturing

Information Technologies (IT)

Lynka

Automation/Robotics  

Donako

Production Innovation

Philips Lighting

Excellence in Manufacturing (GRAND PRIZE)

Flextronics International Poland

CEO of the Year

John Lynch – CEO, LYNKA

CEE Manufacturing Excellence Awards  2013 zostało zorganizowane przez Trade Media International, zlokalizowane w Warszawie wydawnictwo magazynów przemysłowych i organizator eventów, oraz przez EuropaProperty, wiodącego organizatora eventów i wydawcę tytułów z sektora nieruchomości centralnej i środkowej Europy.

Nie przegap kolejnej edycji CEE Manufacturing Excellence Awards 2014 już 23 października 2014 r.

www.ceemanufacturingawards.eu