BPX – nowy partner handlowy Infor w Polsce

Firmy Infor oraz Business Partners Excellence sp. z o.o. podpisały umowę partnerską, na mocy której BPX zajmie się sprzedażą licencji i wdrożeniami systemu wspomagającego zarządzanie – Infor ERP SyteLine.

Firma Business Partners Excellence jest niezależnym polskim integratorem systemów IT, doświadczenia zdobywała, pracując dla międzynarodowych korporacji, m.in. w takich krajach jak: Węgry, RPA, Chiny, Szwajcaria, Holandia, Arabia Saudyjska i Zjednoczone Emiraty Arabskie.

System Infor ERP SyteLine przeznaczony jest głównie dla firm produkcyjnych, działających w takich branżach, jak: metalowa, lotnicza, elektroniczna czy przemysł maszynowy. Zastosowane w Infor ERP SyteLine rozwiązania umożliwiają bieżącą ewidencję wszystkich obszarów działalności, począwszy od rachunkowości, gospodarki magazynowej, planowania i realizacji produkcji, przez sprzedaż i dystrybucję, zarządzanie relacjami z klientem aż po obsługę serwisową i wybrane obszary HR.

– Podpisując kolejną umowę partnerską i rozszerzając portfolio naszych usług, chcemy zaproponować potencjalnym klientom możliwie szeroki zakres rozwiązań usprawniających zarządzanie przedsiębiorstwem. Dzięki współpracy z Infor będziemy w stanie zaoferować narzędzia, które mają zastosowanie nie tylko w klasycznych funkcjach zarządczych ale też znakomicie sprawdzają się np. w produkcji dyskretnej – mówi prezes zarządu BPX, Bogusław Cieślak.

– Podpisanie umowy partnerskiej z BPX to dowód na to, że Infor inwestuje w budowanie sieci partnerskiej, by dostarczać klientom najlepsze systemy połączone z ekspertyzą zasobów – powiedział Mariusz Siwek, Channel Director CEE North w Infor. – Dzięki programowi Infor Partner Network oraz naszym innowacyjnym produktom, takim jak ION i Infor10x oraz ich nieszablonowej funkcjonalności dostosowanej do branż możemy wyposażyć BPX w systemy najwyższej klasy i pomóc im zdobywać klientów w całej Polsce.