BCC: dystrybucja rozwiązań Winshuttle

Po zawarciu w listopadzie 2013 r. umowy partnerskiej spółka BCC będzie oferować rozwiązania Winshuttle, które zapewniają optymalizację oraz automatyzację wprowadzania i aktualizacji danych w systemie SAP za pomocą łatwych w obsłudze formularzy opartych na MS Excel lub SharePoint, bez konieczności programowania. W ramach umowy partnerskiej ze spółką Winshuttle BCC dostarcza oprogramowanie Winshuttle wraz z usługami wdrożeniowymi i szkoleniowymi.

– Rozwiązania Winshuttle okazują się skuteczne za każdym razem, gdy użytkownicy stają przed zadaniem wymagającym bezbłędnego wprowadzenia dużej ilości danych do systemu SAP. Dzięki wprowadzeniu rozwiązań Winshuttle do oferty BCC polskie przedsiębiorstwa mogą teraz znacząco zoptymalizować pracę, używając rozwiązań sprawdzonych na całym świecie – mówi Andrzej Moskalik, dyrektor ds. współpracy z klientami BCC.

– Cieszymy się, że pozyskaliśmy strategicznego partnera z wizją i zasięgiem BCC – powiedziała Magdalena Czapska, regionalny menedżer ds. klientów kluczowych w Winshuttle. – Polska to dla nas rynek strategiczny, a polskie przedsiębiorstwa, które potrzebują łatwiejszego sposobu wprowadzania i ekstrakcji danych SAP, mają teraz lepszy dostęp do rozwiązań Winshuttle.

Produkty firmy Winshuttle są certyfikowane przez SAP i Microsoft. Z oprogramowania Winshuttle korzysta wiele przedsiębiorstw na całym świecie, m.in. Coca-Cola, T-Mobile, Nike, Honeywell.