7milowy: kontrakt na rozwój SAP w Spółdzielni Mleczarskiej ROTR

    7milowy z Grupy BCC podpisał umowę na rozwój systemu SAP w Spółdzielni Mleczarskiej ROTR z Rypina. Projekt dotyczy wdrożenia zaawansowanych funkcjonalności SAP w obszarze łańcucha dostaw.

    Rozwój systemu SAP w ROTR dotyczy wdrożenia funkcjonalności gospodarki remontowej (SAP PM), która umożliwia redukcję liczby awarii i ich częściowe przewidywanie oraz minimalizację kosztów związanych z konserwacją i usuwaniem awarii. Ponadto, konsultanci 7milowego przygotują zintegrowane rozwiązanie do kompleksowej obsługi systemów zarządzania opartych o standardy ISO oraz normy branżowe – w tym do zarządzania działaniami naprawczymi i dokumentami. Rozwiązanie będzie oparte o moduły systemu SAP: zarządzanie audytami oraz zarządzanie dokumentacją.

    Za realizację przedsięwzięcia odpowiada Centrum Kompetencyjne SPRINT – zespół konsultantów 7milowy wyspecjalizowany w serwisie i rozwoju SAP w firmach średniej wielkości. Prace zostaną zakończone w marcu 2010 r.

    „Wybór 7milowego na partnera w zakresie rozwoju SAP był dla nas naturalny. Na projekcie wdrożeniowym 7milowy udowodnił swoje kompetencje i znajomość systemu SAP, a także poznał naszą specyfikę pracy. To dla nas sprawdzony i zaufany partner” – mówi Mariusz Trojakowski, Prezes Zarządu w Spółdzielni Mleczarskiej ROTR.

    Spółdzielnia Mleczarska ROTR pracuje na systemie SAP od maja 2009 roku. Dostawcą SPRINT – gotowego systemu SAP była spółka 7milowy. System jest utrzymywany w modelu outsourcingu – spółdzielnia wynajmuje moc obliczeniową serwerów w Centrum Outsourcingowym BCC i korzysta z usług jego specjalistów w zakresie administracji systemu.