7milowy: 22% wzrostu w 2008 roku

    Przychody firmy 7milowy z Grupy BCC za rok 2008 osiągnęły poziom 14,8 mln złotych, co stanowi 22% wzrost w porównaniu z ubiegłorocznym wynikiem. Znacząca część obrotów pochodziła z realizacji nowych kontraktów na wdrożenia systemu SAP i Microsoft Dynamics. Firma w zeszłym roku pozyskała ponad 15 Klientów, m.in. producenta bielizny Atlantic, producenta kosmetyków AA – Oceanic, firmę Georg Utz oraz Farby KABE Polska.

    – Nasza silna pozycja wynika ze specjalizacji. Jesteśmy jedyną firmą na rynku SAP o takim doświadczeniu i zapleczu merytoryczno-osobowym, która jest dedykowana do obsługi firm średniej wielkości. Liczymy, że w drugiej połowie roku, w związku z wprowadzeniem oferty uruchomienia systemu SAP w miesiąc,  obroty spółki znacząco wzrosną – mówi Radomir Rodziewicz, Prezes Zarządu w 7milowy.

    Plany 7milowego na rok 2009 zakładają umocnienie pozycji firmy w segmencie przedsiębiorstw średniej wielkości. Oferta uruchomienia systemu SAP w miesiąc od 300 tys. zł ma utrwalić pozycję 7milowego jako lidera usług SAP w segmencie MSP.