30 marca Veeam świętuje Światowy Dzień Dostępności

  Światowy Dzień Dostępności ponownie kieruje uwagę świata biznesu oraz konsumentów na znaczenie stałej dostępności danych, aplikacji i usług IT dla możliwości niezakłóconego korzystania z dobrodziejstw cyfryzacji.

  Informatyzacja stanowi obecnie fundament niemal wszystkich usług, na których przywykliśmy polegać w codziennym życiu. Od zamawiania taksówki przez bankowość internetową po korzystanie z serwisów muzycznych i składanie zeznań podatkowych – wszystko to zależy od bezproblemowego i nieprzerwanego połączenia z centrum danych.

  Każde zakłócenie w działaniu tych usług bywa frustrujące, ale w kontekście biznesowym może oznaczać różnicę między produktywnością a stagnacją, która obniża zaufanie klientów i partnerów. W związku z kluczową rolą, jaką dane odgrywają w naszym życiu, Veeam ogłosił 30 marca Światowym Dniem Dostępności i obchodzi to święto każdego roku.

  Regularne tworzenie kopii zapasowych może wystarczać użytkownikom indywidualnym, którzy chcą chronić swoje prywatne dane, w tym zdjęcia i wiadomości e-mail. Jednak organizacje i dostawcy usług potrzebują dziś bezwarunkowego dostępu do swoich aplikacji i danych, w każdym miejscu i o dowolnej porze. 

  Veeam świętuje Światowy Dzień Dostępności, aby zwrócić uwagę na fakt, że dla współczesnych firm i dostawców usług backup danych to już za mało. Dzisiaj trzeba być dostępnym. Veeam pomaga organizacjom każdej wielkości zapewnić dostępność infrastruktury wirtualnej i fizycznej oraz stworzyć rozwiązania do ochrony danych w chmurze, zarówno prywatnej, publicznej jak i hybrydowej.

  W czwartek 30 marca br. od godz. 13:00 będzie można zapoznać się z dodatkowymi informacjami o World Availability Day na blogu Veeam:

  http://www.veeam.com/blog/world-availability-day.html

  http://www.veeam.com/executive-blog/experience-availably-happy-world-availability-day.html

  Veeam zaprasza też partnerów, media, analityków i klientów na nadchodzącą konferencję VeeamON, która odbędzie się w maju w Nowym Orleanie. W jej trakcie uczestnicy dowiedzą się, jak stworzyć nowoczesne rozwiązanie, które gwarantuje ciągłe i bezproblemowe dostarczanie usług.

  Źródło: Veeam